Najlepsze środki uspokajające
 
 Sonaton

Kompleks ziół leczniczych „Sonaton” ma na celu poprawę jakości snu i korygowanie tła psycho-emocjonalnego. Jednak w przeciwieństwie do tabletek nasennych, nie uzależnia, gdy jest przyjmowany przez długi czas.Tak łagodny wpływ na organizm zawdzięcza zawartości naturalnych składników, a także precyzyjnie dobranym dawkom składników. Na przykład ekstrakty z kozłka, chmielu i bylicy pospolitej działają kojąco, a mięta i melisa – przywracają normalny sen.

Sonaton przeznaczony jest dla osób dorosłych ze zwiększonym lękiem, drażliwością, lękami, zespołem klimakterium. Odnosi się również do osób z przewlekłą bezsennością związaną ze stresem. Suplement dostępny w tabletkach, których w opakowaniu jest 60 sztuk. Taka ilość na leczenie zaburzeń snu wystarcza na jeden kurs trwający 1 miesiąc przy dziennej dawce 2 tabletki. Podczas korekcji stanu psychoemocjonalnego dawkę zwiększa się do 6 tabletek. na dzień.

Sonaton

 

Corvalol

Corvalol jest lekiem przeciwskurczowym, uspokajającym, działającym natychmiastowo na układ nerwowy, niwelującym pojawienie się podrażnień i stresu. Skład zawiera olejek miętowy oraz olejki eteryczne, które w kompleksie działają na układ nerwowy. Lek jest natychmiast wchłaniany, zaczyna działać 10 minut po podaniu. Efekt utrzymuje się do 6 godzin, pod koniec tego czasu efekt stopniowo słabnie, może to narazić osobę na powtarzający się stres. Wskazany jest przy bezsenności, drażliwości, skurczach jelit, tachykardii. Musisz wziąć lek w 15-30 kroplach rozcieńczonych w wodzie. Czas przyjęcia zależy od wielu indywidualnych cech, wskazane jest omówienie ich z lekarzem.

Corvalol