Najlepsze leki na wątrobę
Legalon

Najlepszy szczyt najlepszych tanich leków doprowadził do Legalo. Jego największą zaletą jest 100% ziołowy, a ponadto jest odpowiedni nie tylko podczas profilaktyki, ale także w leczeniu poważnych stanów patologicznych. Głównym z tych izomerycznych związków flawonoidowych. Na sprzedaż jest zawiesina, pigułki i kapsułki, średnia cena wynosi 300-450 rubli. Oprócz poprawy parametrów fizycznych i chemicznych w organizmie, wejście toksyn do tkanek i komórek spowalnia i przyspiesza regenerację. Odbiór jest kompatybilny z większością leków do opieki nad pacjentem.

Legalon

 

Hepatol

Produkt jest specjalnie zaprojektowany w celu przywrócenia i poprawy czynności wątroby. Hepatol chroni swoje komórki przed działaniem toksyn, metali ciężkich, alkoholu, niezdrowej żywności i różnych chorób. Dodatek ma nie tylko działanie zapobiegawcze, ale także przywraca już uszkodzony narząd. Skuteczność produktu tłumaczy się zawartością biologicznie aktywnych składników – niezbędnych fosfolicydów (lektyny), metioniny, ornityny.

Hepatol pomaga również ze względu na obecność witamin w kompozycji – E, B1, B2, B6, nikotynamid. Produkt jest preparatem ziołowym, zawiera ekstrakty z karczochów i owoców konopi mlecznych. Składniki te mają silne działanie antytoksyowe, ochronne i przeciwutleniające. Opakowanie zawiera 90 kapsułek, które należy wziąć 2 sztuki. trzy razy dziennie.

Hepatoli