Najlepsze środki na plamy starcze twarzy
Na podstawie stanu skóry można ocenić ludzkie piękno i zdrowie. Dziewczęta są bardziej zaniepokojone tym problemem, szczególnie te, które cierpią na pigmentację twarzy. Mówimy o ciemnych obszarach z powodu zmniejszenia lub wzrostu melaniny we krwi. Przyczyną problemów estetycznych mogą być również procesy starzenia, niedobór witamin, zaburzenia równowagi hormonalnej i inne zaburzenia wewnętrzne. Najlepsze środki na plamy starcze na twarzy pomogą nie tylko poprawić wygląd skóry, ale także zapobiec ryzyku wystąpienia takich problemów w przyszłości.

Floresan Biały łoń

Mówimy o twarzy rosyjskiego producenta o działaniu wybielającym na dorosłą skórę. Ponieważ kompozycja zawiera witaminę C, substancje czynne wnikają głęboko pod skórę, odżywiając ją kompleksem kwasów owocowych. Wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność w wybielaniu, oczyszczając twarz nawet z przebarwień. Kompozycja nie ogranicza się do tego, ekstrakty z ogórka i pietruszki dają nasilenie, olej lniany odżywia i zmiękcza tkanki. Skład maski jest gruby, co oznacza, że procedury złuszczania można spędzić dużo czasu. Stosowanie kremu White Linen może również zapobiegać powstawaniu zmarszczek.

Floresan Valkoinen pellava
Vitex idealny do wybielania

Lekki krem wybielający ma innowacyjny skład – dermawhite ® i kompleks Lumiskin ™, które wpływają na obszary docelowe w ukierunkowany sposób. Inteligentne wybielanie szybko usuwa piegi, blizny potrądzikowe, inne wady po trądziku. Ponadto wysoki współczynnik UV uniemożliwia fotografowanie. Za pomocą uniwersalnego celu można używać kremu o każdej porze roku. Oleje w kompozycji nawilżają rozprysk, chronią przed zmarszczkami. Producent zaleca idealny czas wybielania bazy pod makijaż ze względu na jej działanie odrobaczające.

Vitex ihanteellinen valkaisu